استفاده درست و منطقي از برق، بيانگر تعهد و علاقه مندي شما به سازندگي كشور است
 
بازدید هیات مدیره انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه کرمان از پارک مهارت های فنی و تخصصی مدیریت برق شهرستان بافت
مهدوی نیا:با توجه به اینکه این سایت در محدوده جنوب شرق کشور منحصر بفرد می باشد این آمادگی را دارد که دوره های آموزشی برای پرسنل شرکت های توزیع برق شمال کرمان، یزد، فارس، هرمزگان و سیستان و بلوچستان برگزار نماید.

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، اعضا هیئت مدیره انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه کرمان از پارک آموزشی مهارتهای فنی و تخصصی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان در محل مدیریت برق شهرستان بافت بازدید نمودند.

در ابتدای این بازدید مهندس مرادی، رئیس امور برق شهرستان بافت ضمن معرفی سایت بیان کرد: در این سایت انواع شبکه های توزیع جهت آشنایی کارورزان احداث شده است و همچنین برای آشنایی بیشتر کارورزان با عملکرد تجهیزات توزیع، اقدام به برش و نصب تجهیزاتی مانند ترانسفورماتور، سکسیونر، ریکلوزر، اتوبوستر و  غیره شده است.ضمن اینکه یک سیستم فتوولتائیک ۵ کیلوواتی با قابلیت تزریق به شبکه نیز جهت آموزش و آشنایی با این سیستمها در محل سایت نصب شده است. 

در ادامه این مراسم ؛هیات مذکور از تجهیزات خوابگاهی، کلاس های آموزشی سایت مذکور  وهمچنین از نمایشگاه لوازم اندازه گیری و انواع تجهیزات مورد استفاده در شبکه های توزیع بازدید نمودند.

در ادامه این دیدار مدیر امور برق شهرستان بافت، گزارشی از ۳۱۷۵۰  نفر سایت آموزشی که در محل سایت مذکور طی یک سال گذشته از جمله دوره آموزش خط گرم برای ۱۴ گروه، آموزش سر کابل بندی، آموزش برقکاران، آموزش پیمانکاران و برگزاری چهار دوره مسابقه مهارت های فنی_ایمنی برقکاران ارائه نمود.

در ادامه عبدالوحید مهدوی نیا، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان و رئیس انجمن مهندسین برق  و الکترونیک شاخه کرمان هدف از احداث این سایت را آموزش و بالا بردن مهارت های پرسنل خصوصا برقکاران عنوان نمود و بیان کرد: با توجه به اینکه این سایت در محدوده جنوب شرق کشور منحصر بفرد می باشد این آمادگی را دارد که دوره های آموزشی برای پرسنل شرکت های توزیع برق شمال کرمان، یزد، فارس، هرمزگان و سیستان و بلوچستان برگزار نماید.

در ادامه این جلسه دکتر رشیدی پیشنهاد نمودند: با توجه به حرفه ای بودن سایت مذکور، دانشجویان رشته برق_قدرت دانشگاه های کرمان از سایت مذکوربازدید وازنزدیک باشبکه های توزیع درمحل آشنا شوند.

 
 
 

نظر خود را اضافه کنید.

0
کد امنیتی وارد نشده است
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد